Sara Hoxha poston foton e ëmbël, Ledri luan në telefon me kokën mbështetur te barku i rrumbullakosur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:55 27-10-2020 Sara Hoxha poston foton e ëmbël, Ledri luan në telefon me kokën mbështetur te barku i rrumbullakosur Sara - Ledri

Sara Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto shumë të ëmbël me Ledrin, i cili duket si një djal i vogël, me kufje në vesh dhe duke luajtur një lojë në telefon.

Çifti më simpatik i showbiz-it shqiptar shumë shpejt presin të bëhen prindër për herë të parë, me një vajzë, që kujdo t’i ngjajë do jetë patjetër një bukuroshe.

Screenshot_13.jpg

Ata kanë bërë valixhet gati dhe janë nisur për udhëtim, teksa ndodhen në aeroport duke pritur.

Teksa Ledri shijon muzikën dhe video-game me kokën mbështetur te barku i saj, Sara ka menduar t’i shkrepë një foto.

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Sa të ligë jeni!" Thyhen xhamat e studios muzikore të Mozzik, këngëtari publikon videon e sulmit
»
Article Logic
Execution time: 0.013574123382568
array(1) { ["section"]=> string(106) "sara-hoxha-poston-foton-e-embel-ledri-luan-ne-telefon-me-koken-mbeshtetur-te-barku-i-rrumbullakosur-225420" }