Sara Hoxha u bë nënë për herë të dytë, Alketa Vejsiu zbulon detajin e veçantë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:40 13-10-2019 Sara Hoxha u bë nënë për herë të dytë, Alketa Vejsiu zbulon detajin e veçantë (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha u bë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë Sara, teksa publikoi edhe foton e ëmbël nga spitali.

Ajo shfaqej me djalin e saj të madh, London Noorin dhe bebin e sapolindur. “Çmendurisht në dashuri me Roman-in tonë, i lindur më 11 tetor 2019. Më herët sesa pritej por megjithatë 2.9 kg gëzim i pastër”, shkruante Sara në diçiturë.

Teksa ka marrë shumë urime nga personazhe të njohur dhe fansa, komenti i Alketa Vejsiut ka tërhequr vëmendjen.

“Keta bebat e tu jane te paduruar per te dale ne drite. Zoti ju bekofte. Mrekullia vet”, i komenton Alketa duke na kujtuar kështu që edhe London Noori lindi parakohe tre vite më parë.

-640-0-5da1ca260d56d.jpg

-640-0-5da1ca269d150.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026727199554443
array(1) { ["section"]=> string(88) "sara-hoxha-u-be-nene-per-here-te-dyte-alketa-vejsiu-zbulon-detajin-e-vecante-foto-181837" }