Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës, dhuratë Ledionit për ditëlindje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:20 13-06-2019 Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës, dhuratë Ledionit për ditëlindje

Ledion Liço festoi ditëlindjen dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e Top Channel, e ka uruar publikisht duke zbuluar edhe gjininë e fëmijës së dytë, ende në barkun e saj.

 

Familjes Hoxha, do t’i shtohet një tjetër djalë dhe Londoni do të bëhet me vëlla.

“Vite më parë si sot, në datëlindjen e tij, unë takova shpirtin tim binjak. Nuk mund të kisha bashkëshort dhe baba të dy djemve të mi, më të mirë se ty! Të dua. P.S: edhe pse e di që e ke mbyllur Instagramin, e di gjithashtu që mi kontrollon postimet e mia dhe çfarë shkruhet për mua, 24 orë çdo ditë”, shkruan Sara në rrjetin social.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070528984069824
array(1) { ["section"]=> string(74) "sara-hoxha-zbulon-gjinine-e-femijes-dhurate-ledionit-per-ditelindje-168033" }