Sara Kapo di si të tërheqë vëmendje, pozon me fustan nate transparent

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:26 23-08-2017 Sara Kapo di si të tërheqë vëmendje, pozon me fustan nate transparent

Sara Kapo, vajza e Ema Andreas e cila u bë e njohur pas daljes në këngën e Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës “Beautiful”, ka arritur të tërheqë përsëri vëmendje.

Kësaj here ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, me një fustan nate lejla, pothuajse transparent duke ekspozuar format e saj trupore.

Gjithmonë Sara ka treguar se nuk i vë re fjalët e njerëzve, por kësaj here komentet nuk i ka lënë të hapura që followrs-at mund ti bëjnën në foto, si duket një mënyrë për t’i mbyllur gojën komenteve negative.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025252819061279
array(1) { ["section"]=> string(74) "sara-kapo-di-si-te-terheqe-vemendje-pozon-me-fustan-nate-transparent-89956" }