Sara Kapo përjeton borën ndryshe, shtrihet mbi të me bikini dhe libër në dorë

Publikuar tek: barometri, më 08:37 13-01-2017 Sara Kapo përjeton borën ndryshe, shtrihet mbi të me bikini dhe libër në dorë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035069942474365
array(1) { ["section"]=> string(82) "sara-kapo-perjeton-boren-ndryshe-shtrihet-mbi-te-me-bikini-dhe-liber-ne-dore-65382" }