Sara mbush 20 vjeç, i dashuri Ledioni i shkruan shkurt fare, kurse e motra Lori...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:32 18-01-2016 Sara mbush 20 vjeç, i dashuri Ledioni i shkruan shkurt fare, kurse e motra Lori...

Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e Top Channel feston sot 20 vjetorin e lindjes. Është i dashuri i saj, moderatori Ledion Liço ai i cili e uron i pari por fare shkurt duke i thënë se meriton të jetë e lumtur.

“Shpresoj që ajo të jetë e lumtur çdo ditë sepse vërtet e meriton”, shkruan Ledioni. Mirëpo, ndjekësit e tyre ishin në pritje të ndonjë shpërthimi dashurie.

le.png

Ndërkohë, motra më e madhe e Sarës, Lori Hoxha ka zgjedhur t’i shkruajë pak gjatë.

“Ajo nuk ka qenë ndonjëherë një adoleshente tipike por sot ajo mbush 20. Të dua motra ime, shoqja më e mirë, mikesha, mamaja, babai, partneri i jetës... E di që ku do jetë një vot i madh për ty dhe jam e lumtur që jam e para që ti telefonon për çdo sukses e leksion jete.

Ti je gjysma ime më e mirë. Buzëqeshja jote do jetë gjithnjë një arsye  për lumturinë time, kështu që uroj që kjo jetë të ketë rezervuar vetëm gjëra të bukura për ty. Zoti e bekoftë shpirtin tënd të bukur. Rrezaton mirësi”, përfundon Lori.

lolo.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094859600067139
array(1) { ["section"]=> string(83) "sara-mbush-20-vjec-i-dashuri-ledioni-i-shkruan-shkurt-fare-kurse-e-motra-lori-30279" }