Sara publikon VIDEON, London përkëdhel barkun e të ëmës: Bebi lëviz

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:26 07-06-2019 Sara publikon VIDEON, London përkëdhel barkun e të ëmës: Bebi lëviz

Disa ditë më parë, Sara Hoxha dha lajmin se do të bëhet sërish nënë.

'Një tjetër kryeqytet europian po vjen', shkruante ajo teksa pozonte buzë detit me barkun e rrumbullakosur.

Djali i vogël i Sarës dhe Ledionit, London duket shumë i emocionuar që do të bëhet me një vëlla ose motër, sa ka filluar përgatitjet, si fillim duke shtyrë karrocën e bebit.

Së fundmi Sara ka publikuar një video tepër të adhurueshme ku London shfaqet duke përkëdhelur barkun e së ëmës dhe duke thënë i gëzuar: 'Bebi lëviz, lëviz'.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021615028381348
array(1) { ["section"]=> string(72) "sara-publikon-videon-london-perkedhel-barkun-e-te-emes-bebi-leviz-167242" }