Sarandë, 34 vjeçari futet në Shtëpinë e Fëmijës dhe bërtet “jam kamikaz i ISIS. Do hidhem në erë”

Publikuar tek: aktualitet, më 18:52 20-11-2015 Sarandë, 34 vjeçari futet në Shtëpinë e Fëmijës dhe bërtet “jam kamikaz i ISIS. Do hidhem në erë”

Një ngjarje e paprecedent ka ndodhur në qytetin e Sarandës ku një 34 vjeçar është arrestuar për përhapje paniku.

34 vjeçari Fatjon Habibi, mësohet se ka hyrë në Shtëpinë e Fëmijës dhe ka thirrur “Jam kamikaz. Jam me ISIS, do hidhem në erë. Allahu Ekber”, gjatë ditës së djeshme. Veprimi i tij ka alarmuar fëmijët dhe stafin e Shtëpisë së Fëmijës të cilët kanë njoftuar policinë. Habibi është arrestuar sot nga forcat e policisë të qytetit bregdetar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmi / Letra e SHBA-ve për Tahirin: Tirana rrezikohet seriozisht nga sulmet terroriste
Pse po kritikohet kjo foto e Blendi Fevziut? »
Article Logic
Execution time: 0.01226806640625
array(1) { ["section"]=> string(82) "sarande-34-vjecari-futet-ne-shtepine-e-femijes-dhe-bertet-jam-kamikaz-i-isis-25914" }