Sarandë/ Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, 52 vjeçari vë para 4 makina

Publikuar tek: aktualitet, më 14:11 22-01-2020 Sarandë/ Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, 52 vjeçari vë para 4 makina Foto ilustruese

Një 52 vjeçar është arrestuar në Sarandë pasi po drejtonte makinën në gjendje të dehur.

 

52 vjeçari me iniciale A.M ka përplasur 4 automjete që ndodheshin të parkuara.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Sarandë, pranë rrugës së spitalit.

Nga aksidenti nuk raportohet të ketë të lënduar, ndërsa drejtuesi i mjetit është arrestuar dhe po merret në pyetje.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015175104141235
array(1) { ["section"]=> string(79) "sarande-drejtonte-mjetin-ne-gjendje-te-dehur-52-vjecari-ve-para-4-makina-192829" }