Sarandë, humb jetën i moshuari nga zjarri në banesë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:47 14-04-2015 Sarandë, humb jetën i moshuari nga zjarri në banesë

Një 80-vjeçar ka gjetur sot vdekjen pas një zjarri që ra në banesën e tij në fshatin Llazat të Sarandës. I moshuari jetonte vetëm në shtëpi, duke mos patur mundësinë të thërriste për ndihmë.

Spiro Papa nuk ka mundur dot t’i mbijetojë asfiksisë, duke humbur ndjenjat dhe duke u djegur brenda banesës.

Banesa e tij është djegur plotësisht, por ende nuk dihet të cili mund të jetë shkaku. Paraprakisht dyshohet se gjithë këtë tragjedi për të moshuarin që për fatin e keq jetonte vetëm, mund ta ketë shkaktuar një masë elektrike.

Policia është duke hetuar më shumë rreth ngjarjes në komunën Livadhja, pas fatkeqësisë ndodhur në orët e para të mëngjesit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidenti në Tapizë, kallëzohet penalisht Greta Koçi për “Falsifikim të dokumentave”
Fadromat prishin objektet në rrethrrotullim në Lushnje, Braçe kërkoi të shtyhej aksioni »
Article Logic
Execution time: 0.01184606552124
array(1) { ["section"]=> string(55) "sarande-humb-jeten-i-moshuari-nga-zjarri-ne-banese-8636" }