Sarandë/Po hante një hamburger, i bie shtylla në kokë dhe plagoset rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:45 24-03-2015 Sarandë/Po hante një hamburger, i bie shtylla në kokë dhe plagoset rëndë Vendi ku ka rënë shtylla, foto marrë nga Saranda Web

Një vajzë e re ishte duke ngrënë një hamburger, por rrethanat fatkeqe e kanë vendosur në vendin e gabuar dhe kohën e gabuar. Marsela Jonuzaj është plagosur rëndë, pasi i ka rënë mbi kokë një shtyllë semafori.

Shtylla e semaforit është rrëzuar nga një makinë që ecte me shpejtësi, drejtuesi i së cilës pas një manovrimi të gabuar të mjetit e ka përplasur shumë fort.

Mësohet se Jonuzajt i është dhënë menjëherë ndihma e parë duke u dërguar në spitalin e Sarandës si dhe në vendngjarje ka mbërritur policia për të hetuar mbi ngjarjen. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici.

aksidentsarande

Makina që ka rrëzuar shtyllën që i ra në kokë të resë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘’Shekulli’’-n e merr Elton Metaj. Arben Rrozhani: Iki se s'u tregua politikisht korrekte me çështjen Doshi
Merren masa për 14 policët që lejuan Stresin të arratisej »
Article Logic
Execution time: 0.011266946792603
array(1) { ["section"]=> string(76) "sarande-po-hante-nje-hamburger-i-bie-shtylla-ne-koke-dhe-plagoset-rende-6790" }