Sarandë, vetëdigjet me benzinë një person

Publikuar tek: aktualitet, më 18:50 22-01-2017 Sarandë, vetëdigjet me benzinë një person

Një person i ka vënë flakën vetes pasi është spërkatur me benzinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë në Lagjen 4 të qytetit të Sarandës.

Personi, identiteti i të cilit nuk dihet ende, është dërguar në spital por ka ndërruar jetë për shkak të djegieve të shumta në trup. Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe shkaqet që e çuan drejt vetëvrasjes.

Viktima është i seksit mashkull rreth 30-40 vjeç. Pranë trupit të pajetë u gjet një kapele dhe një bidon me benzinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tenton të korruptojë punonjësin e policisë, arrestohet në flagrancë 27-vjeçari
Ulet me urgjencë avioni Romë-Tiranë, në bord edhe Aleksandër Frangaj e Samir Mane »
Article Logic
Execution time: 0.011147022247314
array(1) { ["section"]=> string(46) "sarande-vetedigjet-me-benzine-nje-person-66308" }