“Sarandën e kanë VRARË. Ç'tju them. Pa fjalë!”

Publikuar tek: aktualitet, më 10:00 12-06-2017 “Sarandën e kanë VRARË. Ç'tju them. Pa fjalë!”

“Sarandën e kanë VRARË. Ç'ju them. Pa fjalë!”, kështu shkruan gazetari dhe ekperti i medias dhe komunikimit,  Rezar Balla, teksa ka publikuar disa foto të qytetit.

 Behet fjalë për “vrasje” nga betoni, pallatet e shumta, nga shërbimi që lë shumë për të dëshiruar si dhe nga korrupsioni.

“Sarandën e kanë VRARË. E kanë vrarë me beton dhe pallatet që kanë nisur të mbajnë njëri-tjetrin, e prite Zot ndonjë fatkeqësi natyrore. Sarandën e kanë VRARË në shërbim ku paguan 70 euro për dy nete hoteli dhe pronari i hotelit që bën recepsionistin, banakierin, kamarierin dhe rojen e parkingut të pret faturën 6000 lek: kaq e kam tavanin un vëlla. C'ju them. Pa fjale. #SarandenEKaneVrare”, shkruan Balla./Newsbomb.al/ 

sarande.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.076147079467773
array(1) { ["section"]=> string(47) "saranden-e-kane-vrare-c-tju-them-pa-fjale-82134" }