Schumacher feston sot 50-vjetorin, vajza e tij bën postimin prekës

Publikuar tek: bota, më 09:24 04-01-2019 Schumacher feston sot 50-vjetorin, vajza e tij bën postimin prekës

Michael Schumacher feston sot 50-vjetorin e lindjes dhe urimi më i ndjerë ka ardhur nga vajza e tij.

Vajza e Schumacher ka gjetur forcën për të uruar të atin nëpërmjet një postimi në Instragram.

Me anë të disa fotografive nga koha kur Schumacher ishte në kulmin e karrierës së tij, Gina shkruan: Gëzuar ditëlindjen babai më i mirë.

Schumacher nuk është parë që nga 29 Dhjetori i vitit 2013, kur u aksidentua teksa bënte ski në alpet franceze dhe që nga ajo ditë ka shumë pak informacion rreth gjendjes së tij shëndetësore.

Gjermani i është nënshturar disa ndërhyrjeve kirurgjikale dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e një skuadre mjekësh në shtëpinë e tij pranë liqenit të Gjenevës në Zvicër.

View this post on Instagram

Happy Birthday ? ❤️✨ to the best dad ?

A post shared by Gina Schumacher Offical (@gina_schumacher) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092511177062988
array(1) { ["section"]=> string(72) "schumacher-feston-sot-50-vjetorin-vajza-e-tij-ben-postimin-prekes-147460" }