Schweinsteiger i jep fund beqarisë, martohet me tenisten serbe Ana Ivanoviç

Publikuar tek: bota, më 16:54 12-07-2016 Schweinsteiger i jep fund beqarisë, martohet me tenisten serbe Ana Ivanoviç

Kapiteni i kombëtares gjermane Bastian Schweinsteiger i ka dhënë fund sot beqarisë dhe është martuar në qytetin romantik të Venecias me tenisten 28 vjeçare, Ana Ivanoviç me të cilën ka një mardhënie prej 2014-ës.

Schweinsteiger dukej i veshur me kujdes me një kostum blu, ndërsa Ivanoviç dukej elegante me fustan të bardhë.

Nëceremoninë martesore të tij kanë marrë pjesë emra të rëndësishëm të futbollit, si Thomas Muller dhe ish-menaxheri i Bayern Munichut, Uli Hoeness.

 

 

zhvajni8.jpg

zhvajni7.jpgzhvajni6.jpg

zhvajni5.jpg

zhvajni3.jpg

zhvajni1.jpg

zhvajni.jpg

 

zhvajni9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025671005249023
array(1) { ["section"]=> string(80) "schweinsteiger-i-jep-fund-beqarise-martohet-me-tenisten-serbe-ana-ivanovic-46345" }