Sdo ta besoni për ç’ushqim vdes Marina (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:30 15-07-2016 Sdo ta besoni për ç’ushqim vdes Marina (FOTO)

Të gjithë do të kishit menduar se ajo "vdes" për fruta deti, apo diçka tjetër, por jo për pilaf me kos.

 Marina nuk vdes për darkat e shtrenjta në restorante, por asaj i shijon më shumë të hajë thjesht pilaf me kos, dhe mundësisht në ambjentet e shtëpisë.

Bukuroshja bionde ka postuar një foto në Instagram ku i tregon ndjekësve të saj këtë sekret në lidhje me ushqimin, duke u bërë pjesë e shumë prej tyre. 

MARINA_HA_PILAF_ME_KOS_qwe.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026106834411621
array(1) { ["section"]=> string(49) "sdo-ta-besoni-per-c-ushqim-vdes-marina-foto-46740" }