'Së shpejti hapet Poliklinika qendrore në Lushnje', Rama: Patjetër që shëndetësia ka ende shumë nevoja, por kush thotë që...(FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 17:10 25-08-2019 'Së shpejti hapet Poliklinika qendrore në Lushnje', Rama: Patjetër që shëndetësia ka ende shumë nevoja, por kush thotë që...(FOTOT)

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se shumë shpejt do të hapet Poliklinika Qendrore e Lushnjës, pjesë e Programit Kombëtar 300 Qendra Shëndetësore Bashkëkohore.

Një gjë të tillë, kreu i qeverisë e ka ndarë me ndjekësit në Facebook, ndërsa shton se shëndetësia ka ende shumë nevoja.

'Patjetër që shëndetësia ka ende shumë nevoja, po kush thotë se ishte më mirë kur ishte më keq, duhet të kujdeset më shumë për kujtesën', shkruan kryeministri.

Mesazhi i plotë:

SE SHPEJTI... çel dyert Poliklinika Qendrore e Lushnjës, pjesë e Programit Kombëtar 300 Qendra Shëndetësore Bashkëkohore

Patjetër që shëndetësia ka ende shumë nevoja, po kush thotë se ishte më mirë kur ishte më keq, duhet të kujdeset më shumë për kujtesën

80 qendra shëndetësore të reja vjet, 100 deri në fund të këtij viti dhe 120 të tjera vitin e ardhshëm, nuk janë asnjë mrekulli, por ama janë një ndryshim dita me natën, krahasuar nga gjendja e luftës prej ku u nisëm

RAMAAAA.jpg

69282770_10156936835021523_774919328351911936_n.jpg

69715046_10156936835106523_4474547420608331776_n.jpg

69269179_10156936835061523_1233563767606870016_n.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035640001296997
array(1) { ["section"]=> string(129) "se-shpejti-hapet-poliklinika-qendrore-ne-lushnje-rama-patjeter-qe-shendetesia-ka-ende-shume-nevoja-por-kush-thote-qe-fotot-176302" }