Së shpejti nënë për herë të dytë, deputetja socialiste zbulon gjininë e fëmijës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:06 25-09-2020 Së shpejti nënë për herë të dytë, deputetja socialiste zbulon gjininë e fëmijës

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Lajmi u bë i ditur pak ditë më parë nga pamjet e shpërndara në rrjete sociale, gjatë një inspektimi që ministrja po zhvillonte. Sot ajo ishte e ftuar në emisionin “Opinion” në News24, ku dhe ka zbuluar gjininë e fëmijës.

Ajo ka thënë se është në muajt e parë të shtatzënisë dhe është në pritje të një djali.

Pyetje: Sa e vështirë është për ju të jeni shtatzënë dhe të inspektoni zona të ndryshme në Tiranë? Më lini t’ju uroj, jeni shtatzënë.

“Faleminderit, nuk besoj se kam asnjë komplikim më shumë se çdo zonjë tjetër që është e angazhuar në çfarë do lloj fushe të jetës”-ka thënë deputetja.

E pyetur nga gazetarja nëse është në pritje të një djali apo vajze deputetja është përgjigjur: Të një djali tjetër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01216197013855
array(1) { ["section"]=> string(85) "se-shpejti-nene-per-here-te-dyte-deputetja-socialiste-zbulon-gjinine-e-femijes-221635" }