Së shpejti porno në hapësirë, ja sekstronautët e parë

Publikuar tek: bota, më 17:58 10-06-2015 Së shpejti porno në hapësirë, ja sekstronautët e parë

Thonë se në hapësirë nuk të dëgjon njeri kur bërtet, por ky nuk është rasti për “sekstronautët” që mund të bëhen njerëzit e parë që kryejnë marrëdhënie seksuale në hapësirë.

Planin për këtë e ka bërë të ditur një nga kompanitë më të mëdha të pornografisë, “Pornhub”. Kompanisë për këtë mission i nevojiten 3.4 milionë dollarë, për të cilat ka hapur një donacion.

“Ky do të jetë një seksperiment i madh për të mësuar se si funksionon marrëdhënia seksuale pas penetrimit të atmosferës së Tokës, një mission që duam ta transmetojmë dh eta realizojmë bashkë me ndihmën e atyre që janë të interesuar të bëhen pjesë e misionit”, njofton kompania. Sekstronautët e parë do të zgjidhen nga "Pornhub" dhe to të fluturojnë drejt hapësirës në 2016-ën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074901580810547
array(1) { ["section"]=> string(58) "se-shpejti-porno-ne-hapesire-ja-sekstronautet-e-pare-13221" }