Seanca e jashtëzakonshme, Eglantina Gjermeni shfaqet me maskën më të veçantë mes deputetëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:23 16-04-2020 Seanca e jashtëzakonshme, Eglantina Gjermeni shfaqet me maskën më të veçantë mes deputetëve Gjermeni

Ditën e sotme është zhvilluar seanca e jashtëzakonshme në Kuvend në masa të rrepta sigurie, por ajo  që bie në sy është maska e deputetes Englantina Gjermeni, ndër më të veçantat.

 

Të gjithë deputetët kanë shkuar në Kuvend me maska dhe me të doreza, sakaq edhe fjalimet janë mbajtur nga vendi, me përjashtim të kryeministrit Edi Rama dhe deputetes Rudina Hajdari të cilët ka folur nga foltorja.

1587034045_1587033495kontrolle222.jpg

1587034023_1587033468temp.jpg

1587031055_ku17.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092520713806152
array(1) { ["section"]=> string(97) "seanca-e-jashtezakonshme-eglantina-gjermeni-shfaqet-me-masken-me-te-vecante-mes-deputeteve-202812" }