Sejko dhe Fullani

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:26 06-02-2015 Sejko dhe Fullani

Të gjithë pyesin: Pse Gent Sejko mori 105 vota në Kuvend për të qenë Guvernator? Epo duhej që edhe Fullani ta linte vetë pasardhësin e tij. Dhe ja ku qarkullon në ‘Facebook’ kjo foto ku edhe Fullani edhe Sejko janë bashkë. Dhe PS e PD bëhen bashkë, si në mbrojtjen e Fullanit, si në zgjedhjen e pasuesit…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097758769989014
array(1) { ["section"]=> string(22) "sejko-dhe-fullani-2476" }