Sekretarja seksi në PD, shkon në emision dhe... s’humbet rastin të pozojë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:57 22-02-2018 Sekretarja seksi në PD, shkon në emision dhe... s’humbet rastin të pozojë (FOTOT)

Sekretarja e Organizatave Partnere në PD, Valbona Mezini, e njohur si një nga zërat kritikë të Bashës, njëherazi ‘protagoniste’ e sherrit të bujshëm me Jemin Gjanën në mbledhjen e selisë blu, ka qenë e ftuar në Tv Scan.

Por ndërkohë, sekretarja ka përfituar nga rasti edhe për të pozuar e shkrepur këto foto të cilat më pas i ka ndarë me miqtë e saj. Një prej shkrepjeve është veanërisht interesante: Momenti kur sekretarja heq pallton...

Sakaq, Mezini i ka shoqëruar këto foto edhe me një mesazh ku shkruan:

“Jam mesuar te ece me kurajo ne gjithcka qe bej, vetebesim e respekt te larte per veten. E shijoj kaq shume kete rrugetim saqe kuptoj se duhet te jesh e forte mjaftueshem, per te mos u varur tek njerezit e gabuar.

A mund te jete ky kuptimi i se drejtes dhe per te qene i vertet ?”

val.jpg

valb.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ç’shkruajnë mediat britanike për Shqipërinë, Rama publikon shkrimin në pikë të mëngjesit
Rudina Hajdari flet në kuvend, shikoni ç’bën Grida Duma me kokën ulur (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012534141540527
array(1) { ["section"]=> string(82) "sekretarja-seksi-ne-pd-shkon-ne-emision-dhe-s-humbet-rastin-te-pozoje-fotot-111087" }