‘Sekreti’ i Bashës, ja pse duket kaq në formë kreu i PD

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:55 25-05-2019 ‘Sekreti’ i Bashës, ja pse duket kaq në formë kreu i PD

Kreu i PD Lulzim Basha duket përherë i ri kur shfaqet para publikut, edhe pse ka shumë vite në politikë dhe ka mbajtur poste të rëndësishme si ministër apo kryetar bashkie.

Në fakt, Basha është një personazh i cili kujdeset gjithmonë për pamjen e tij.

‘Sekreti’ është lyerja e flokëve vazhdimisht me bojë të zezë.

Mbulimi i thinjave dhe lyerja e flokëve e bëjnë të duken Bashën si djaloshar.

Sot fotografi italian Francesco Acone ka shkrepur një foto të kryedemokratit para kryeministrisë ku duken qartë flokët e zinj.

‘Il giovane Lulzim (i riu Lulzim)’, shkruan fotografi italian i cili dikur ka punuar edhe për fushatën e Bashës si fotograf.

60845243_10219944262623845_3244954075388706816_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020420074462891
array(1) { ["section"]=> string(59) "sekreti-i-bashes-ja-pse-duket-kaq-ne-forme-kreu-i-pd-165695" }