"Seks dhe ushqim", mëkatet e Olta Gixharit të dielën e Pashkës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:15 01-05-2016

Aktorja Olta Gixhari ka postuar së fundmi në Instagramin e saj një foto mjaft provokuese me titullin “Sunday’s sins”.

Në foto duket një çift duke bërë seks mesa duket në një dhomë hoteli ndërsa krevatin e kanë të mbushur me ushqime të porositura. Mesa duket kjo është edhe mënyra se si Olta Gixhari feston të Dielën e Pashkëve, apo edhe çdo të dielë tjetër.

olta2_1462129149-6266914.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10562491416931
array(1) { ["section"]=> string(70) "seks-dhe-ushqim-mekatet-e-olta-gixharit-te-dielen-e-pashkes-foto-39209" }