Seks hapur në zemër të Tiranës: Goj*ren ta bëj unë njish fare (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:59 21-01-2020 Seks hapur në zemër të Tiranës: Goj*ren ta bëj unë njish fare (Video)

Prostitucioni i rrugës edhe pse i jashtëligjshëm është një fenomen shumë problematik në vendin tonë.

Kamera fshehtë e “Stop” tregoi këtë të martë disa raste se si gra dhe vajza shesin trupin e tyre në këmbim të parave.

Fillimisht “Stop” tregoi situatën me gratë dhe vajzat në rrethrrotullimin e Rrogozhinës. Por jo vetëm kaq, emisioni investigativ solli këtë të martë pamje të punonjëseve të seksit në qendër të Tiranës, në bulevardin “Zogu i Parë”.

Madje prostitutat, në disa raste edhe transvestitë, thonë se mund të kryejnë raporte seksuale edhe pas Muzeut Historik Kombëtar, një zonë publike dhe shumë e lëvizur nga qytetarët.

Raporti ndodh në rrugë ose në hotel dhe kjo varet nga kërkesat e klientëve ose buxheti i tyre.

VIDEO:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024828910827637
array(1) { ["section"]=> string(73) "seks-hapur-ne-zemer-te-tiranes-goj-ren-ta-bej-une-njish-fare-video-192756" }