Seks me të, gjithë rajoni i policisë i vërsulet, vajza rrëfen: Policët kërkonin seks, na vëzhgonte edhe qeni antidrogë… (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:15 01-07-2016

Seks me të gjithë rajoni i policisë. Efektivët nuk janë ndalur, edhe pse në krye të detyrës.

18-vjeçarja Celeste Guap, një prostitutë, rrëfen për ‘’Daily News’’ SHBA, për skandalin seksual të oficerëve në Oakland.

Celeste tregon se ishte vetëm 16 vjeç, kur shkoi për herë të parë me një oficer të policisë së Oaklandit, mikun e mamasë së saj, Brendan O’Brien, që nuk është më në jetë.

Shefi i policisë së Oakland-it dha dorëheqjen, ndërsa O’Brien që e bëri seks me të, vrau veten orë më vonë.

Mendohet se numri i zyrtarëve që kanë kryer marrëdhënie seksuale me të të jetë 30, përfshirë 4 të tjerë kur ishte e mitur.

Në shënimin e tij të vetëvrasjes, O'Brien akuzoi edhe tre oficerë të tjerë, duke përfshirë një rreshter, të cilët ai i kishte si të dyshuar dhe që ishin përfshirë në marrëdhënie seksuale me Celesten.

18-vjeçarja tregon se ka fjetur me të gjithë, nën presion, madje nën presion oficerët e mbanin edhe duke e trembur me qenin nuhatës.

Skandali po merr përmasa gjigande, pasi Celeste ka ruajtur gjithçka në telefonin e saj, mesazhe, foto duke bërë seks, video dhe çdo gjë që do ta ndihmojë drejtësinë për të zbardhur të vërtetën.

E trembur Celeste rrëfen se vetëm 3 prej tyre e kishin paguar për të bërë seks, të tjerët e kishin kërcënuar.

‘’Pse bëje seks të papaguar?’’, e pyet gazetari 18-vjeçaren, por ajo përgjigjet se përveç frikës, merrte informacion nga ta edhe për operacione te policisë mbi prostitutat. Një lloj garancie që nuk do kapej teksa prostituonte me të tjerë.

prostituta3.jpgprostituta.jpgprostituta2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025614976882935
array(1) { ["section"]=> string(126) "seks-me-te-gjithe-rajoni-i-policise-i-versulet-vajza-rrefen-policet-kerkonin-seks-na-vezhgonte-edhe-qeni-antidroge-video-45172" }