Seks tresh në Tiranë, të miturës takimin ia organizoi vjehrri

Publikuar tek: aktualitet, më 08:50 01-06-2015 Seks tresh në Tiranë, të miturës takimin ia organizoi vjehrri

Një prostitutë 17-vjeçare dhe  dy klientë të saj janë kapur në flagrancë nga agjentë të policisë në dhomën e një hoteli pranë mbikalimit të Kasharit. Minorenia ishte nën vëzhgim gjatë kohës që vjehrri i saj  M.B drejt një lokali nate, ku takonte klientët.

“Sëbashku me sportelistin dhe patrullën e Policisë të Komisariatit n.6 është hyrë te dhoma  dhe janë gjetur  tre personat të zhveshur lakuriq. Janë identifikuar  si shtetasit P.B, 17 vjeç, E.R 34 vjeç dhe E.H, 34 vjeç. Është vënë re se  në tavolinë kishte gota me alkool si dhe një pjatë e bardhë  me mbetje pluhuri të bardhë dhe dy  kartëmonedha 1000 lekëshe në formë tubi, një kartë banke, si dhe telefonat e shtetasve. në momentin kur  është hyrë në dhomë  shtetasi me iniciale E.R, ka marrë pjatën dhe e  ka hedhur  në drejtim të vaskës. Më pas  iu është thënë të visheshin. Minorenia P.B , ka shpjeguar për policinë se do të paguhej  nga 100 euro prej dy klientëve  për një orë”, thuhet në dëshminë e e Policisë të zbardhur nga gazeta “Panorama”.

Gjatë hetimeve e mitura ka rrëfyer se ka ushtruar prostitucion dhe me lekët që fitonte ka shpërblyer familjen e të dashurit, duke i dhënë para vjehrrit dhe bashkëshortes së tij.

Pas arrestimit të tyre më 25 nëntor 2014, e mitura është dënuar me 4 muaj burg, ndërsa dy klientët e saj me nga nëntë muaj heqje  lirie.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humb 10 milionë lekë në loto, 27-vjeçari hidhet nga kati i 12-të
Tentuan të trafikonin 1.8 kg kokainë drejt shtetit grek, kapen tre trafikantët »
Article Logic
Execution time: 0.011983871459961
array(1) { ["section"]=> string(66) "seks-tresh-ne-tirane-te-mitures-takimin-ia-organizoi-vjehrri-12377" }