Sektori i Antikrimit Ekonomik Tiranë, arreston kosovarët

Publikuar tek: aktualitet, më 13:41 21-01-2015 Sektori i Antikrimit Ekonomik Tiranë, arreston kosovarët

Sektori i Antikrimit Ekonomik të policisë së Tiranës ka arrestuar nën akuzën e falsikimit 4 shtetas kosovarë.

Ata aplikonin për pasaporta në emër të disa shqiptarëve.

Policia bën me dije se organizatorja e këtij falsifikimi është Hajrie Breçani, ndërsa të arrestuarit e tjerë janë Agron Beçaj, Blendi Beçaj dhe Faik Letaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 21 Janari, protestë tek Kryeministria
Helikopteri i drogës/ Sokol Feka, piloti shqiptar vdes në tokën spanjolle »
Article Logic
Execution time: 0.011260032653809
array(1) { ["section"]=> string(60) "sektori-i-antikrimit-ekonomik-tirane-arreston-kosovaret-1103" }