Sekuestrohen 2 çanta me marijuanë të fshehura në shkurre

Publikuar tek: aktualitet, më 09:53 06-02-2017 Sekuestrohen 2 çanta me marijuanë të fshehura në shkurre

Policia ka sekuestruar 2 çanta me marijuanë në kufirin shqiptaro-grek midis Janinës dhe Kozanit.

Burime të policsë bëjn me dije se droga ishte e ndarë në 9 pako dhe peshonte rreth 10 kilogramë.

Sipas policisë droga dyshohet të ketë kaluar nëpërmjetë kufirit të gjelbër dhe ishte fshehur për tu tërhequr nga trafikantë të tjerë.

Ende nuk dihen autorët, por policia po punon për identifikimin dhe arrestimin e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Martohet djali i biznesmenit të suksesshëm shqiptar, dasmë luksoze në New York me kongresmenë e ambasadorë (FOTOT)
“Aty rri, mos luj!” MOMENTI kur policia mësyn nëpër shtëpi e hotele dhe arreston gjysmë të zhveshur grupin e prostitucionit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011391162872314
array(1) { ["section"]=> string(62) "sekuestrohen-2-canta-me-marijuane-te-fshehura-ne-shkurre-67858" }