Sekuestrohen 2 kg drogë në Tiranë, Policia shoqëron 4 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 19:29 15-03-2019 Sekuestrohen 2 kg drogë në Tiranë, Policia shoqëron 4 persona Foto ilustruese

4 person janë shorëruar nga Policia e Tiranës pasi në mjetin me të cilin ata udhëtonin janë sekuestruar 2 kg drogë.

Mësohet se makina tip Mercedes Benz ngjyrë e bardhë ishte vënë në ndjekje nga policia pasi ishte nisur nga Fushë Kruja në drejtim të Tiranës, ndërsa brenda saj u  gjetën 2 kilogramë Kanabis, e përpunuar dhe gati për shitje.

Sakaq, menjëherë të katërt personat që ndodheshin në mjet janë shoqëruar në Drejtorinë e Policisë së Tiranës për veprime të tjera hetimore.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01728081703186
array(1) { ["section"]=> string(67) "sekuestrohen-2-kg-droge-ne-tirane-policia-shoqeron-4-persona-156568" }