Sekuestrohen 200 kile marijuanë, ishin nisur drejt Italisë

Publikuar tek: bota, më 13:49 03-01-2017 Sekuestrohen 200 kile marijuanë, ishin nisur drejt Italisë foto ilustruese

Policia greke ka sekuestruar sot 200 kile marijuanë në veri të Greqisë, në Igumenicë.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se droga ishte fshehur në një kamion të ngarkuar me mobilie.

Sipas policisë droga vinte nga veriu i Greqisë dhe kamioni do të shkonte drejt portit nga ku më pas do të nisej më pas në Itali

Ndërkohë policia bën me dije se vijon puna për kapjen identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027386903762817
array(1) { ["section"]=> string(63) "sekuestrohen-200-kile-marijuane-ishin-nisur-drejt-italise-64489" }