Sekuestrohen 210 kg kanabis në Sarandë, arrestohet shoferi

Publikuar tek: aktualitet, më 16:15 15-11-2015 Sekuestrohen 210 kg kanabis në Sarandë, arrestohet shoferi Foto ilustruese

Rreth 210 kilogram lëndë narkotike kanabis sativa me destinacion Greqinë janë sekuestruar në pikën kufitare të Qafë-Botës në Sarandë.

Droga është gjetur e fshehur në kamionin që drejtohej nga shtetasi Neshat Çifliku, 31 vjeç i cili është arrestuar nga forcat e policisë. Kanabisi ishte fshehur në tavanin e kamionit që më pas ishte lyer me bojë të re për t’i shpëtuar kontrollit kufitar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rregulla të reja për emërimet dhe largimet e mësuesve
Video: Shkëndije Muja tregon “muskujt” duke hequr tangat »
Article Logic
Execution time: 0.019426107406616
array(1) { ["section"]=> string(63) "sekuestrohen-210-kg-kanabis-ne-sarande-arrestohet-shoferi-25475" }