Sekuestrohen 35 kg marijuanë, arrestohen 3 trafikantët (VIDEO NGA OPERACIONI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:36 24-02-2017

Sekuestrohen në Mirditë 35 kg lëndë narkotike e llojit marijuanë dhe bien në prangat e policisë 3 poseduesit.

Në bazë të operacionit antidrogë të koduar "PRITJA " u arrestuan në flagrancë shtetasit :

*N.P, 33 vjeç, banues në Lezhë

* M.N , 22 vjeç, banues në Lezhë

* N.P , 24 vjeç, banues në Mirditë

Sipas policisë, këta 3 shtetas në bashkëpunim me njëri -tjetrin, janë konstatuar në fshatin Fan në Mirditë, me 3 pako të mbushura me lëndë të dyshuar narkotike Marijuanë , në peshë totale 35 kg , të paketuara gati për shitje .

Materialet procedurale iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë për vepren penale " Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike " në bashkëpunim parashikuar nga Kodi Penal. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dashnori - bashkëshortit të gruas: Kur se kënaq dot ti… (VIDEO)
Flet Blendi Fevziu, tregon përplasjen me Bashën: Ja pse nuk e lashë t’i jepte fjalën qytetarit »
Article Logic
Execution time: 0.011000156402588
array(1) { ["section"]=> string(80) "sekuestrohen-35-kg-marijuane-arrestohen-3-trafikantet-video-nga-operacioni-69822" }