Sekuestrohen mbi 1 kg kokainë, arrestohet 44-vjeçari shqiptar në Itali

Publikuar tek: rajon, më 08:58 31-10-2020 Sekuestrohen mbi 1 kg kokainë, arrestohet 44-vjeçari shqiptar në Itali Foto ilustruese

Një 44-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.

Mediat italiane bëjnë me dije se banesa e shqiptarit në Sesto Fiorentino, u kontrollua nga karabinierët e Prato-s.

Mësohet se gjatë kotrollit në banesën e shqiptarit, identiteti i të cilët nuk bëhet ende me dije, janë gjetur dhe sekuestruar 1 kg e 158 gram kokainë të paketuar dhe 875 euro, para të dyshuara si të fituara nga aktiviteti kriminal.

Screenshot_1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërmeti i fuqishëm në ishullin Samos, mes të plagosurve edhe 14 vjeçari shqiptar nga Lezha, dërgohet me helikopter për mjekim në Athinë
»
Article Logic
Execution time: 0.010108947753906
array(1) { ["section"]=> string(76) "sekuestrohen-mbi-1-kg-kokaine-arrestohet-44-vjecari-shqiptar-ne-itali-225880" }