Sekuestrohen rreth 1 ton kanabis në Mirditë gati për eksport, një i arrestuar 3 në kërkim

Publikuar tek: aktualitet, më 07:53 30-09-2015 Sekuestrohen rreth 1 ton kanabis në Mirditë gati për eksport, një i arrestuar 3 në kërkim Foto ilustruese

Një aksion i Policisë së Mirditës në fshatin Bulshare ka çuar në sekuestrimin e rreth 1 ton kanabis sativa, 155 bimë narkotike dhe arrestimin e një personi.

Policia ka zbuluar dhe sekuestruar 931 kg kanabis sativa në proces tharje dhe të paketuara në fshatin Bulshare të Lezhës si dhe ka arrestuar poseduesin e lëndës narkotike, shtetasin Viktor Kola. Në kërkim janë shpallur Akelian Gjoka, Albert Gjoka dhe Marte Gjoka.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Myslimanë mjekërcjepër”, sherr në gjyqin e imamëve, gruaja akuzon imamët për ikjen e burrit në Siri
Dëshmia: Imami Bujar Hysa i tha tim shoqi, “nëse gruaja s’mbulohet, priti kokën" »
Article Logic
Execution time: 0.01298999786377
array(1) { ["section"]=> string(94) "sekuestrohen-rreth-1-ton-kanabis-ne-mirdite-gati-per-eksport-nje-i-arrestuar-3-ne-kerkim-21980" }