Sekuestrohet gjysmë ton drogë në Durrës, arrestohen 5 trafikantët (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:46 07-02-2017 Sekuestrohet  gjysmë ton drogë në Durrës, arrestohen  5 trafikantët (EMRAT) Foto ilustruese

Policia e Durrësit dhe ajo e Shijakut kanë finalizuar një operacion antidrogë duke sekuestruar 500 kilogram kanabis sativa ndërsa kanë prangosur edhe 5 personat përgjegjës.

Të arrestuarit janë: Adem Laze, Elisar Barashima,Mustafa Sala, Gjon Syziu dhe Tanush Rica. Sakaq, policia ka shpallur në kërkim edhe shtetasin T.D 29 vjeç.

Materialet iu referuan Prokurorisë për hetim të mëtejshëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Provat rrënojnë xhaxhain 34 vjeçar në Durrës: Përdhunoi mbesën 10 vjeçe që i tregoi gjithçka psikologes së shkollës (VENDIMI I APELIT)
Plagoset me armë zjarri 30-vjeçari, policia për 15 minuta pranga autorit (NGJARJA) »
Article Logic
Execution time: 0.0099258422851562
array(1) { ["section"]=> string(76) "sekuestrohet-gjysme-ton-droge-ne-durres-arrestohen-5-trafikantet-emrat-67961" }