Sekuestrohet në orë e para një gomone 9 metra e gjatë në Vlorë, policia zbardh detajet

Publikuar tek: aktualitet, më 09:39 18-01-2018 Sekuestrohet në orë e para një gomone 9 metra e gjatë në Vlorë, policia zbardh detajet ilustruese

Gjatë mëngjesit të sotëm shërbimet e Policisë Kufitare sëbashku me Delta Forcën gjatë patrullimit të kontrollit të territorit kanë konstatuar në vendin e quajtur Radhimë në breg të detit një gomone 9 metra të gjatë me dy motorë.

Nga verifikimi paraprak dyshohet se mjeti mund të jetë braktisur dhe se në brendësi të tij nuk është gjetur asnjë send i kundërligjshëm. Policia vijon verifikimet për dokumentimin e plotë ligjor dhe identifikimin e pronësisë së këtij mjeti. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërndante KOKAINË në Sauk e Tiranë të Re, arrestohet TAKSISTI në Tiranë (EMRI-FOTO)
Zhduket në Vlorë një person nga Tirana, zbardhen dyshimet e forta të policisë »
Article Logic
Execution time: 0.010313987731934
array(1) { ["section"]=> string(92) "sekuestrohet-ne-ore-e-para-nje-gomone-9-metra-e-gjate-ne-vlore-policia-zbardh-detajet-106987" }