Sekuestrohet një tjetër gomone 4.1 m e gjatë, arrestohet poseduesi

Publikuar tek: aktualitet, më 19:56 04-06-2017 Sekuestrohet një tjetër gomone 4.1 m e gjatë, arrestohet poseduesi FOTO ILUSTRUESE

Policia e Lezhës ka sekuestruar një mjeti lundrues të paregjistruar në zonën e Tales.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se, gjatë kontrollit është gjetur dhe sekuestruar një gomone 4.1 metra e gjatë, me një motor. 

Policia ka nisur hetimet për 36-vjeçarin me inicialet O. T., banues në Mamurras. Ky person u kap në afërsi të zonës Tale, me një gomone 4.1 m e gjatë, me motor tip “Honda 30“, pronë e qytetarit me inicialet K. H.

Mjeti rezulton i pa regjistruar dhe është bllokuar me cilësinë e provës materiale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama i vë “shkelmin” partive të vogla, ja si reagojnë ato (Foto)
Ndërtimi i pallatit shumëkatësh në Sarandë revolton banorët: Padi firmës, të ndalet betonizimi »
Article Logic
Execution time: 0.012922048568726
array(1) { ["section"]=> string(71) "sekuestrohet-nje-tjeter-gomone-4-1-m-e-gjate-arrestohet-poseduesi-81215" }