Selami shfaqet në publik me vajzën, së bashku me bashkëshorten në Kishë për Krishtlindjet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:02 25-12-2015 Selami shfaqet në publik me vajzën, së bashku me bashkëshorten në Kishë për Krishtlindjet

Deputeti demokrat, Eduard Selami dhe bashkëshortja e tij Ilva Tare kanë vizituar së bashku me vazjën e tyre të vogël, Kishën “Ringjallja e Krishtit” me rastin e festës së Krishtlindjes.

Në foto shihet se është Selami ai që mban në krah vajzën, të ardhur në jetë pak muaj më parë. Ndërkohë, gazetarja Tare duket në formë e veshur me një fustan të kuq.

Çifti nuk ka mundur t’u shpëtojë fotografëve të vendosur pranë Kishës në kryeqytet.

ilva-tare-dhe-selami.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090291500091553
array(1) { ["section"]=> string(94) "selami-shfaqet-ne-publik-me-vajzen-se-bashku-me-bashkeshorten-ne-kishe-per-krishtlindjet-28560" }