Selena Gomez i futet biznesit, ja çfarë sjell në treg këngëtarja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:04 18-08-2019 Selena Gomez i futet biznesit, ja çfarë sjell në treg këngëtarja

Këngëtarja e njohur Selena Gomez është duke u përgatitur për të sjellë linjën më të re të produkteve të kozmetikës.

Ajo do të lansojë linjën e saj të kremrave për trupin, shampot, produktet e kujdesit ndaj flokëve, lëkurës, parfumet dhe çdo produkt tjetër bukurie.

27-vjeçarja ka treguar dhe më parë se gëzon një pasion shumë të madh për fushën e bukurisë, ndaj ka vendosur të sjellë në treg dhe linjën e saj të produkteve kozmetike.

Janë të shumta këngëtaret e njohura të cilat kanë markën e tyre, ndërsa u është bashkuar tashmë edhe Selena.

1-343.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030080080032349
array(1) { ["section"]=> string(70) "selena-gomez-i-futet-biznesit-ja-cfare-sjell-ne-treg-kengetarja-175648" }