Selena Gomez një zhgënjim në 'Met Gala' (FOTO NË BRENDËSI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 08-05-2018 Selena Gomez një zhgënjim në 'Met Gala' (FOTO NË BRENDËSI) Selena Gomez

Mbrëmja e djeshme ishte ndër më të komentuarat, pasi evenimenti “Met Gala” mblodhi gjithë yjet botërorë. 

Vëmendja më e madhe ishte te paraqitja e tyre, pasi të gjithë u shfaqën të kuruar deri në detaje. Por çfarë u komentua më së shumti ishte paraqitja e këngëtares Selena Gomez, e cila la shumë për të dëshiruar, dhe kjo kuptohet qartë nga komentet e shumta negative që u bënë.

Problemi nuk ishte as fustani i gjatë dhe as sandalet ngjyrë argjendi, por ngjyra e lëkurës, buzët e zbehta dhe flokët më të ç’rregullta se duhej. Ajo u shfaq paksa çuditshëm, pasi të gjithë jemi mësuar të shohim imazhin e vajzës së ëmbël, dhe plot dritë. Le të themi që nuk ishte ndër personazhet të veshura më bukur.

-640-0-5af15743422b4.jpg

4BF6251600000578-5701583--a-2_1525776148663_1.jpg

Selena-Gomez-Coach-Dress-Met-Gala-2018.jpg

met-gala-2018-selena-gomez-goes-for-maximum-drama-in-white-gown.jpg

4BF6251600000578-5701583--a-2_1525776148663.jpg

selena-gomez-met-gala-2018-rex-ftr.jpg

met-gala-2018-selena-gomez-goes-for-maximum-drama-in-white-gown-1.jpg

 SelenaGomez-635x480.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020687818527222
array(1) { ["section"]=> string(61) "selena-gomez-nje-zhgenjim-ne-met-gala-foto-ne-brendesi-119963" }