Selena Gomez tregon se Kendall Jenner nuk është vetëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:11 15-03-2016 Selena Gomez tregon se Kendall Jenner nuk është vetëm

"Skuadra" e miqve të Kendall përfshin Gigi Hadid, i cila është në mardhënie me Zayn Malik, Calvin Harris me të dashur Taylor Swift dhe Cara Delevingne e cila thuhet se është në mardhënie me këngëtarin St Vincent, që do të thotë se ajo është e vetmja prej grupit të saj që mund të jetë vetëm.

Gjatë një interviste Selena ka thënë : "Ndoshta unë nuk do të jemë domosdoshmërisht në skuadrën e saj, por materialet për të dashurit janë gjithmonë të mira. Asnjëri prej tyre nuk është vetëm dhe ju e dini se Taylor nuk është e vetme, Gigi nuk është e vetme, as Kendall. Unë jam e vetmja që jam vetëm…! "

20 vjeçarja Kendall thuhet të jetë ftohur nga romanca e saj me Harry-n pasi ai ishte lidhur me bukuroshen britanike Pandira Leonard.

Ajo është  parë kohët e fundit me rreperin Chris Broën dhe mikun e tij Leon. Një burim tjetër i Hollywood Life tha se Chris Brown është shumë "mbrojtës" i Kendall dhe se ata janë fotografuar shpesh së bashku kohët e fundit.

12835030_1751082131792856_1256749067_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033407211303711
array(1) { ["section"]=> string(59) "selena-gomez-tregon-se-kendall-jenner-nuk-eshte-vetem-35176" }