Notice: Object of class DOMNodeList could not be converted to int in /home2/newsbomb/public_html/index.php on line 242
Selfia e kësaj gruaje bën xhiro në mbarë rrjetin për një arsye të rrallë, mijëra reagime për mesazhin që surprizoi të gjithë

Selfia e kësaj gruaje bën xhiro në mbarë rrjetin për një arsye të rrallë, mijëra reagime për mesazhin që surprizoi të gjithë

Publikuar tek: bota, më 15:48 09-06-2017 Selfia e kësaj gruaje bën xhiro në mbarë rrjetin për një arsye të rrallë, mijëra reagime për mesazhin që surprizoi të gjithë

Selfia e kësaj gruaje u bë virale për një asrye të veçantë.

Jazzy Owens nis një mision për të promovuar qëndrimin pozitiv të trupit.

Ajo ka postuar një foto në plazh me burrin e cila po bën xhiro në rrjetin virale.

Këtë foto e realizoi për të treguar se si një marrëdhënie e lumtur dhe e shëndetshme mund të ndikojë në një pikëpamje pozitive në trupin tuaj.

Mbi foton e saj vërshuan mijëra reagime dhe komente për shkak të mesazhit që përcolli i cili ndryshoi jetën  e qindra njerëzve.

Deklarata e Jazzy:

Fillova të meresha me Instagramin fillimisht si një mënyrë për të dalë nga zona ime e rehatisë dhe për të mësuar ta pëlqej trupin tim siç është tani.

Tani që kam marrë kaq shumë pasues unë jo vetëm që duan të mësojnë ta duan trupin, por të frymëzojnë gratë dhe burrat e tjerë për të dashur trupat e tyre gjithashtu.

Gjatë viteve ky njeri (per bashkeshortin) ka dashur çdo kurbë, çdo rrotull, dhe çdo shenjë shtrirjeje në trupin tim. Unë kurrë nuk e kuptoj pse!

Si mund ta dojë diçka që nuk është "e përsosur"? Si mundet një njeri që "u lind i aftë" ta dojë dikush si unë! Unë nuk kam një stomak të sheshtë, unë luaj me këmbë kur unë eci, ferr nëse shkoj deri në shkallët për të agjëruar trupin tim bërtas!!

Por tani shoh se kam trupin "perfekt"!! Çdo rrokullisje, çdo kurbë dhe çdo shenjë e shtrirjes më vuri mbi mua vetëm për të na kënaqur të gjithë! Unë e dua trupin tim dhe më në fund e kuptoj se pse ai bën shumë !!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmi, mos konsumoni nga këto çokollata, janë me salmonelë
Panik në Aeroportin e Mançesterit, nisin evakuuimet »
Article Logic
Execution time: 0.013576030731201
array(1) { ["section"]=> string(129) "selfia-e-kesaj-gruaje-ben-xhiro-ne-mbare-rrjetin-per-nje-arsye-te-rralle-mijera-reagime-per-mesazhin-qe-surprizoi-te-gjithe-81873" }