“Selfie” e Fatos Nanos që po kthehet virale në internet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:40 02-09-2015 “Selfie” e Fatos Nanos që po kthehet virale në internet

Një selfie e ish-kryeministrit Fatos Nano është duke u kthyer në virale në rrjetet sociale dhe në mediat online.

Foto e publikuar në faqen e facebook që pretendon se është zyrtarja e ish-liderit të Partisë Socialiste, është shpërndarë kudo, ndonëse askush nuk di të thotë nëse kjo foto është postuar nga vetë Nano, apo qarkullon prej kohësh në internet si foto e vjetër.

Gjithsesi, ashtu si shumica e përdoruesve të smart phone as Fatos Nano nuk i ka shpëtuar dot manisë të së bërit “selfie”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008875846862793
array(1) { ["section"]=> string(59) "selfie-e-fatos-nanos-qe-po-kthehet-virale-ne-internet-19813" }