selia blu

Publikuar tek: foto-e-dites, më 00:24 24-01-2015 selia blu

Selisë blu duket se nuk i ka mbetur asgjë “blu” nga ngjyra e saj e dikurshme dhe me të cilën e njohin gjithë militantët e vet. Sic duket dhe nga foto që  është përzgjedhur sot nga newsbomb, duket se selia e PD ka ndryshuar ngjyrat, larg atyre që duhet të jenë blu. Madje, duket edhe më moderne kështu e re siç është bërë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009084939956665
array(1) { ["section"]=> string(14) "selia-blu-1329" }