Sëmundja po mposht senatorin amerikan, shihni si është katandisur

Publikuar tek: bota, më 08:44 07-11-2017 Sëmundja po mposht senatorin amerikan, shihni si është katandisur

Pas diagnostikimit me tumor disa muaj më parë, senatori amerikan John McCain është përballur me një tjetër ndërhyrje kirurgjikale.

Personat pranë McCain thotë se senatori pati një ndërhyrje në këmbën e djathtë në thembër, për shkak të ngërçit. Për pasojë, atij i duhet të ecë tani përkohësisht me paterica.

Zyra e shtypit e senatorit 81­vjeçar sqaroi se operimi në këmbë nuk ka lidhje me kancerin në tru, sëmundje për të cilën McCain po trajtohet. Republikani ju nënshtrua operacionit në tru në mes të korrikut, pasi u diagnostikua me tumor agresiv të quajtur Glioblastoma.  

 

s_1510038128-2403271.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakra e Teksasit, shkak sherri mes autorit dhe vjehrrës
Sulmohet me armë televizioni, disa të vdekur nga plumbat në studio »
Article Logic
Execution time: 0.012884140014648
array(1) { ["section"]=> string(70) "semundja-po-mposht-senatorin-amerikan-shihni-si-eshte-katandisur-98639" }