Sëmuren 40 italianë në Durrës, 5 ambulanca nisen në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 13:42 25-09-2015 Sëmuren 40 italianë në Durrës, 5 ambulanca nisen në vendngjarje

40 italianë të akomoduar në një hotel në qytetin e Durrësit kanë shfaqur shqetësime shëndetësore.

Italianët dyshohet se janë helmuar në Sarandë ku kanë qenë për turizëm.

5 ambulanca janë nisur me urgjencë në vendngjarje sikurse janë njoftuar edhe forcat policore të cilat pritet të nisin një hetim mbi ngjarjen dhe përgjegjësit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjykata rrëzon tenderin e Ministrisë së Bujqësisë, i jep Lagunën e Patokut familjes Cali
Julian Sinanaj: Arrestoni ata që kam denoncuar për vrasjen e Konomit, ose nuk flas më »
Article Logic
Execution time: 0.013199090957642
array(1) { ["section"]=> string(68) "semuren-40-italiane-ne-durres-5-ambulanca-nisen-ne-vendngjarje-21644" }