Sëmuret rëndë Tuna, ja kush i qendron pranë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:15 14-03-2019 Sëmuret rëndë Tuna, ja kush i qendron pranë (FOTO)

Javën e kaluar Tuna mbajti një koncert me rastin e 8 Marsit në Maqedoni, ku prezantoi albumin e ri ‘Fortuna’ dhe disa super bashkëpunime me Ylli Limanin dhe Armend Rexhepagiqin.

Mirëpo, gjatë ditës së sotme, këngëtarja ka publikuar një video, ku tregon se është në  gjendje jo të mirë shëndetsore dhe pranë saj ndodhet make up astisti Kaçi Lleshi.

‘Infermieri me krejt aftësitë e veta Kaçi Lleshi para setit’, shkruan Tuna për mikun e saj, i cili po kujdeset për të.

Nuk dihet se çfarë po kalon këngëtarja, por fansat janë shqetësuar për të. Ata presin sa më shumë hite nga muzika e saj.

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009148120880127
array(1) { ["section"]=> string(54) "semuret-rende-tuna-ja-kush-i-qendron-prane-foto-156417" }