Sëmuret vajza e Sabianit, këngëtari i bën DHURATËN që s'e priste

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:09 07-01-2019 Sëmuret vajza e Sabianit, këngëtari i bën DHURATËN që s'e priste

Modelja Keisi Medini, njëkohësisht vajza e këngëtarit shqiptar Sabianit, është ndër vajzat më të ndjekura e më të pëlqyera.

Ditën e sotme Keisi ka treguar se është sëmurë, por moralin ia ka ngritur babai i saj.

Sabiani i ka dhuruar vajzës së tij një telefon Iphone X.

'Sëmurë, por babi të ngre moralin' ka shkruar Keisi, ndërkohë që ka publikuar edhe dhuratën që i ka bërë Sabiani.

hjk.jpg

hjk.l.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bujar Qamili rrëfen historinë që i ka ndodhur në Londër: Një grua më dha…
‘Hera e parë në një emision me atlete’, Sonila Meços i ndodh e papritura dhe thyen këmbën (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012061834335327
array(1) { ["section"]=> string(70) "semuret-vajza-e-sabianit-kengetari-i-ben-dhuraten-qe-s-e-priste-147860" }