Sensibilizimi i drejtorit: Kam gjetur këtë patentë, ju lutem lajmëroni vajzën të kontaktojë për ta marrë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:47 29-10-2016 Sensibilizimi i drejtorit: Kam gjetur këtë patentë, ju lutem lajmëroni vajzën të kontaktojë për ta marrë Patenta e humbur

Ky drejtor në Televizionin Publik Shqiptar ka bërë një gjest jo të zakontë këtë mëngjes.

Në faqen e tij në facebook, ka vendosur foton e patentës së një vajze, të cilës i ka humbur prej kohësh dhe nuk e ka gjetur përderisa vetë drejtori e hedh në facebook.

“Eshtë gjetur një patentë kush mendon se e njeh këtë person mund ta lajmëroj” shkruan ai duke vendosur edhe patentën.

I përket shtetases Greta Jaupaj, dhe meqënëse fotografia u hodh në rrjetet sociale, ndoshta vajza do të informohet për të rimarrë patentën e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012287855148315
array(1) { ["section"]=> string(108) "sensibilizimi-i-drejtorit-kam-gjetur-kete-patente-ju-lutem-lajmeroni-vajzen-te-kontaktoje-per-ta-marre-57767" }